Včelí matky - dodací podmínky

Matky budu rozesílat poštou na dobírku. Po telefonické domluvě lze matky odebrat i osobně.

Objednané matky budu v rámci jednotlivých skupin rozesílat podle pořadí došlých objednávek.
Všechny zásilky matek telefonicky avizuji.


Každá matka bude označena očíslovanou značkou, bude mít zastřižené jedno křídlo a bude vybavena evidenčním lístkem, na kterém bude vyznačeno matriční číslo matky, označení matky a jméno linie.

Zásilka bude obsahovat daňový doklad.


Zásilky na Slovensko

Vzhledem k tomu, že čtvrtinu naší produkce zasíláme do zahraničí, ceníme si toho, že polovina našeho exportu míří právě na Slovensko.

Zásilky na Slovensko zasíláme Českou poštou vždy v pondělí. Slovenská pošta zásilky doručuje většinou ve čtvrtek. Zásilky posíláme na dobírku, zaplatíte je při převzetí v Eurech. Pokud byste si přáli platit bankovním převodem, napište to do objednávky. Zašleme Vám fakturu e-mailem a matky zašleme po připsání účtované částky na náš účet. Podle zkušeností některých našich zákazníků z řad slovenských včelařů, lze na naše matky uplatnit slovenskou dotaci na nákup matek ze šlechtitelských chovů kraňky.


Hodnocení matek

Přivítám, pokud se se mnou podělíte o své poznatky o vlastnostech zasílaných matek. Pomůže mi to při dalším výběru chovného materiálu, tak abych Vám mohl zasílat to nejlepší, co mohu odchovat. K těmto informacím potřebuji vždy znát matriční číslo matky a linii, uvedenou na evidenčním lístku matky.

Pokud Vás má nabídka zaujme, uvítám Vaši objednávku.

Matka Carnica Cimala
Home | Kontakt Doporučujeme: PROFISTROJE.CZ  Soukromá výuka jazyků © 2001-2024 Ing. Pavel Cimala